O firmie

O FIRMIE

Firma Polturf jest jedną z najdłużej działających w Polsce firm zajmujących się pośrednictwem w handlu końmi użytkowymi i hodowlanymi ras czystych. Działając nieprzerwanie od roku 1997 (w latach 1997-2006 jako spółka cywilna - patrz strona archiwalna), firma Polturf zdobyła doświadczenie na rynku koni pełnej krwi angielskiej i czystej krwi arabskiej.
W chwili obecnej głównym obszarem działalności firmy jest organizacja Dni Konia Arabskiego i aukcji Pride of Poland w Janowie Podlaskim. Dzięki doświadczeniom zdobytym na tym polu, możemy podjąć się każdego wyzwania związanego z organizacją wydarzeń handlowych, pokazów lub imprez sportowych dla promocji hodowli koni hodowlanych, pokazowych i użytkowych.

OFERTA:

► Konie

....są dla nas wszystkich najważniejsze. Ich posiadanie to radosne doświadczenie, ale proces ich zakupu lub sprzedaży wiąże się czasem ze żmudnymi procedurami i masą papierkowej roboty. Chcemy uwolnić Państwa od tego koszmaru, oferując usługę pośrednictwa w handlu, w drodze sprzedaży aukcyjnej lub w drodze indywidualnych negocjacji. Załatwiamy:
- wszelkie formalności związane z zakupem-sprzedażą: negocjacje, rozliczenia finansowe
- formalności weterynaryjne i celne związane z wywozem-przywozem koni, w Unii Europejskiej i poza jej granicami.

Te same procedury przeprowadzamy na zlecenie osób zainteresowanych zakupem mrożonego nasienia z zagranicy.

► Transport

Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozie koni na drodze lądowej. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami organizującymi transport koni drogą lotniczą. Łącząc różne środki transportu, jesteśmy w stanie wywieźć lub sprowadzić konie w każdej ilości, praktycznie z każdego i do każdego zakątka świata.

► Organizacja imprez

Od początku działalności, firma podejmuje się wyzwań związanych z organizacją i przeprowadzeniem imprez, w tym imprez masowych. Usługi obejmują:

- stronę formalno-prawną,
- sponsoring,
- opracowanie merytoryczne, projektowanie i druk wydawnictw,
- planowanie i zagospodarowanie przestrzeni, w tym sprawy techniczne.
Jesteśmy w stanie przeprowadzić zarówno mały, lokalny pokaz lub aukcję, jak i dużą imprezę masową - jeśli tylko dedykowana jest koniom hodowlanym lub użytkowym.

► Serwis fotograficzny

Prawa autorskie do zdjęć prezentowanych w galeriach zachowują ich autorzy. Kwestie dalszego użycia zdjęć w publikacjach i internecie uzgadniać należy z firmą Polturf. Uzyskanie zdjęć w dużej rozdzielczości, przygotowanych do druku możliwe jest po dokonaniu uzgodnień na ich użycie z firmą Polturf.

 

 

Copyright © POLTURF